baner1


 

Misja

Pod szyldem Taxline tworzymy butikową firmę doradczą specjalizującą się w najwyższej jakości usługach doradztwa podatkowego.
Jesteśmy prawnikami i doradcami podatkowymi. W codziennej pracy na rzecz klientów łączymy ekspercką wiedzę z zakresu prawa podatkowego popartą bogatym doświadczeniem ze znajomością specyfiki branży, w której działają nasi klienci. A wszystko po to, aby na naszym doradztwie, jak na solidnym filarze, klienci opierali swoje decyzje biznesowe.

Nasze wartości

Codzienne wsparcie – bo wykorzystujemy naszą wiedzę, by redukować ryzyko, z którym na co dzień mierzy się klient

Otwartość – bo jesteśmy otwarci na nowe idee i trendy, by dostarczanymi rozwiązaniami jak najpełniej zaspokajać podatkowe potrzeby klientów

Zaufanie – bo oferujemy pewność, że znamy specyfikę branży, a przez to stworzymy klientowi przestrzeń do swobodnego i bezpiecznego prowadzenia biznesu

Referencje

Thea Polska Sp. z o.o.
„W trakcie współpracy otrzymujemy drobiazgowe wyjaśnienia do przedstawianych zagadnień, w tym między innymi z zakresu działalności marketingowej, reklamy produktów leczniczych czy opodatkowania badań naukowych. Odpowiedzi na zgłaszane pytania podatkowe są wyczerpujące i przedstawione w sposób jasny i rzeczowy.”
Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych ZUGIL S.A.
„Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Panią Marię Pietrzyk Wdowiak wszystkim tym, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz skuteczność przekazywania wiedzy i proponowanych rozwiązań.”
Akomex Sp. z o.o.
„W ramach współpracy otrzymujemy wyczerpujące, jasne i rzeczowe odpowiedzi na przedstawiane zagadnienia podatkowe. Sugerowane rozwiązania zgłaszanych tematów podatkowych uwzględniają specyfikę naszej działalności. Z wyprzedzeniem jesteśmy również informowani o dotyczących nas zmianach przepisów podatkowych oraz mogących dotyczyć naszej działalności ryzykach podatkowych.”
Centrum Doradztwa Finansowego
„(…) Pani Maria Pietrzyk – Wdowiak reprezentuje wysoki poziom profesjonalizmu oraz posiada wiedzę merytoryczną, którą w bardzo dostępny sposób potrafi przekazać (…).”